Usługi transportowe HDS Szamba Polska

HDS (hydrauliczny dźwig samochodowy) jest rodzajem dźwigu samochodowego montowanego na samochodach ciężarowych. Dźwig taki umożliwi samodzielny załadunek i rozładunek ciężkich towarów. Samochody z HDS mogą służyć między innymi do transportu zbiorników betonowych (lub innych ciężkich elementów betonowych), kontenerów oraz przenosin ciężkich maszyn.

Posiadamy nowoczesny tabor samochodowy w postaci 16-tu samochodów ciężarowych marki VOLVO. Wszystkie samochody posiadają HDS o ładowności od 5 do 16 ton. Są to samochody specjalistyczne, przystosowane do przewozu ciężkich towarów. Cały tabor ubezpieczony jest Polisą OCP. Nasza firma istnieje od ponad 20 lat a dzięki dynamicznej rozbudowie taboru samochodowego „na własne potrzeby” mogliśmy z sukcesem zacząć świadczyć usługi transportowe również na zewnątrz (dla firm i osób prywatnych).

Nasze samochody jeżdżą po drogach całej Europy oferując profesjonalne i szybki usługi transport HDS a wieloletnie doświadczenie pozwala nam podejmować się najbardziej skomplikowanych zleceń transportowych.

Świadczymy między innymi usługi w zakresie:
– transport i przewóz kontenerów w tym kontenerów morskich,
– transport ciężkich maszyn fabrycznych takich jak tokarki, wtryskarki, obrabiarki czy frezarki (przeprowadzki maszyn)
– transport materiałów budowlanych na paletach
– transport zbiorników betonowych (szamba betonowe)
– transport altanek działkowych,
– transport pawilonów handlowych,

W zakres usługi transportowej mogą wchodzić kompleksowe usługi:
– demontaż obiektu,
– załadunek i transport
– przygotowanie podłoża pod obiekt
– wyładunek obiektu,
– ustawienie i montaż przewożonego obiektu.